Titles you rated
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.5
VenomRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0- Believer: extended cutRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 4.0
A DayRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Gods of EgyptRated ★ 2.0
Mortal EnginesRated ★ 0.5
The Drug KingRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0