Movies
Ratings
1494
BronsonRated ★ 1.0
The Boondock SaintsRated ★ 2.5
Days of ThunderRated ★ 1.0- Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 1.0

John Wick: Chapter 4Rated ★ 1.5
The Craigslist KillerRated ★ 1.0
Jason XRated ★ 0.5
Blood Red SkyRated ★ 3.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 2.5- Metal LordsRated ★ 2.5
Don't Breathe 2Rated ★ 2.0
Army of the DeadRated ★ 2.0
Wild CardRated ★ 1.0
ParkerRated ★ 2.0
The Gray ManRated ★ 3.5
Four BrothersRated ★ 1.0
No Time to DieRated ★ 2.5
SpectreRated ★ 3.0
The Good NurseRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0