Movies
Ratings
559
Ghost HouseRated ★ 2.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0- MapadoRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
JumperRated ★ 2.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.5
ChawRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
TroubleshooterRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0