Movies
Ratings
154
Another RoundRated ★ 4.5
AquaslashRated ★ 5.0- Happy TimesRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0