Movies
Ratings
406
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5- Whispering WaterRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
My Own Private IdahoRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0- The Wedding BanquetRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Bride!Rated ★ 2.5
HoppersRated ★ 3.0
ArcoRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
HamnetRated ★ 4.0- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 5.0
- SiratRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5- The King's WardenRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5- HumintRated ★ 3.0