Movies
Ratings
409
AlwaysRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Mortal EnginesRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Taxi 5Rated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
First ManRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Student ARated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0