Movies
Ratings
868
FrankensteinRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
- Fear Street Part One: 1994Rated ★ 3.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.5
The BoogeymanRated ★ 3.0
AntlersRated ★ 3.5
The First OmenRated ★ 3.5
The FlyRated ★ 4.0
Scream 3Rated ★ 3.0
ThanksgivingRated ★ 3.5
Scream 2Rated ★ 3.5
HalloweenRated ★ 3.5
ScreamRated ★ 4.0- Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
CreepRated ★ 2.5
Insidious: The Last KeyRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5