Movies
Ratings
246
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0