Movies
Ratings
56
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0- Meet the In-LawsRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0