Movies
Ratings
852
Extreme JobRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 1.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 0.5
The MartianRated ★ 3.0