Movies
Ratings
234
WonkaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0- I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
BurntRated ★ 1.0
DeadpoolRated ★ 3.5