Series
Ratings
22
ChernobylRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Tiger & DragonRated ★ 4.0
おせんRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0