Movies
Ratings
103
TenetRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The CommuterRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5- ForgottenRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5