Movies
Ratings
72
ChicagoRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0- Park Hwa-youngRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
BlackRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.5
HindsightRated ★ 2.5
My BrotherRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.0- Running ManRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 1.5
Terminator GenisysRated ★ 2.0
One DayRated ★ 3.0