Series
Ratings
432
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Serial Experiments LainRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 2.5
The BoysRated ★ 3.0
PenguindrumRated ★ 2.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 3.5
When They Cry: KaiRated ★ 4.0
When They Cry: ReiRated ★ 3.5
Higurashi When They CryRated ★ 4.0
Fate/ApocryphaRated ★ 4.5
Fate/EXTRA Last EncoreRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5
じゃりン子チエRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 4.0