Movies
Ratings
55
The GiverRated ★ 4.5
To Rome with LoveRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 2.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
My Rainy DaysRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Laurence AnywaysRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.5
The Royal TailorRated ★ 1.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5