Titles you rated

MementoRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.5
Transporter 2Rated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 0.5
JumperRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 5.0