Movies
Ratings
1915
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0- UprisingRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.0- Officer Black BeltRated ★ 3.0
PearlRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5- Bird Box BarcelonaRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Love ResetRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0