Movies
Ratings
88
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Horrible BossesRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5