Movies
Ratings
716- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
- LobbyRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0- The MatchRated ★ 4.0
- Mission: CrossRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5- City Of The Rising SunRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.5
CJ7Rated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.0
The TitanRated ★ 1.0- Tune in for LoveRated ★ 3.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Love ResetRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0
The Policeman's LineageRated ★ 3.0
Road to BostonRated ★ 3.5