Movies
Ratings
2310
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
We Live In TimeRated ★ 3.5- Whispering WaterRated ★ 3.0
- Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
A Girl Named AnnRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0- Time of CinemaRated ★ 3.0
Teki ComethRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0- Die, My LoveRated ★ 4.0
- UndertoneRated ★ 3.0
The Bride!Rated ★ 3.0
ChimeRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0- Train DreamsRated ★ 4.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5