Movies
Ratings
43
BlindRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5