Movies
Ratings
306
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- The Shelburn NetworRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
Funny GamesRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Godzilla Minus OneRated ★ 3.0