Movies
Ratings
472
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
The Garden of Sinners - Chapter 2: A Study in Murder (Part 1)Rated ★ 2.5
The Garden of Sinners: Future Gospel - Extra ChorusRated ★ 3.0
The Garden of Sinners - Chapter 6: Oblivion RecordingRated ★ 2.5
The Garden of Sinners - Chapter 7: A Study in Murder (Part 2)Rated ★ 3.0
The Garden of Sinners - Chapter 4: The Hollow ShrineRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MagnoliaRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5