Movies
Ratings
228
Taken 3Rated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5