Series
Ratings
30
Youth of MayRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Good Luck!!Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.5
プライドRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.5
Hotaru no HikariRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0