Movies
Ratings
306
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 3.5
Daytime Shooting StarRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.0
The IncidentRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.5