Movies
Ratings
816- ThrashRated ★ 2.0

FanaticRated ★ 3.5- Ble SeirenRated ★ 5.0
The ShallowsRated ★ 2.5- UprisingRated ★ 3.0

FirefightersRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Heavy SnowRated ★ 1.5- A Girl Who is Afraid of Turning to StoneRated ★ 2.5
- The UglyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 4.5- EntangledRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5- SiratRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
RansomedRated ★ 3.0
Soul SurferRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 4.0