Movies
Ratings
44
Die HardRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0