Movies
Ratings
1477- No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 4.0
PolarRated ★ 3.5
The VillagersRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0- ForgottenRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
The Book of FishRated ★ 3.5- WhiplashRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.5