Movies
Ratings
591
EurekaRated ★ 4.0- A House of DynamiteRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Good Morning, NightRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.0- CobwebRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5- Hansan ReduxRated ★ 3.5