Series
Ratings
79- MarsRated ★ 4.5
MarsRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 3.5
Kids on the SlopeRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Barrier MasterRated ★ 3.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Fate/stay nightRated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 1.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The Lost RoomRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 2.0- Begin Again Season 2Rated ★ 5.0