Titles you rated
- Hayao Miyazaki and the HeronRated ★ 3.5
- Hideaki Anno: The Final Challenge of EvangelionRated ★ 2.5
CureRated ★ 4.0
Good MorningRated ★ 4.0
AdventurelandRated ★ 3.0
Tamako Love StoryRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
The Squid and the WhaleRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Pompo: The CinéphileRated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Tokyo SonataRated ★ 4.0- A Short Film About LoveRated ★ 4.0
The Bandage ClubRated ★ 3.5
Fanny & AlexanderRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.0
Virgin Punk: Clockwork GirlRated ★ 2.5
ChaORated ★ 3.5
Angel's EggRated ★ 3.0