Movies
Ratings
719
KOKUHORated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- The MatchRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0- HarbinRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Samaritan GirlRated ★ 4.0
Heaven is Still Far AwayRated ★ 3.5- Rebel RidgeRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0