Titles you rated
FLCLRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
The Future DiaryRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
DororoRated ★ 3.5
Silver SpoonRated ★ 4.0
Great PretenderRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Toradora!Rated ★ 4.0