Movies
Ratings
36
You Call It PassionRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.5
MontageRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0