Titles you rated
Ramen HeadsRated ★ 4.0
Fried Green TomatoesRated ★ 5.0
Book-Paper-ScissorsRated ★ 3.5
29+1Rated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
BeginnersRated ★ 4.0
5 Flights UpRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
AwakeningsRated ★ 4.0
Lost in ParisRated ★ 4.0- The FairyRated ★ 4.5
St. VincentRated ★ 5.0
Brad's StatusRated ★ 3.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 3.0- A Long FarewellRated ★ 5.0
Tasha Tudor: A Still Water StoryRated ★ 5.0
20th Century WomenRated ★ 5.0