Movies
Ratings
316- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
- Love UntangledRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0- MaterialistsRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5
I Am LoveRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
UlyssesRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.0