Series
Ratings
13- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
- Ju-On: OriginsRated ★ 3.0
- Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0
Moon KnightRated ★ 0.5
What If...? Season 1Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0- GoedamRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 4.0