Movies
Ratings
1505- The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.0- Good NewsRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 2.0
- MantisRated ★ 3.0
- AthenaRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- Audition 109Rated ★ 4.0
- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
- Run To YouRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
- Wall to WallRated ★ 2.0
- VictoryRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Young & FineRated ★ 4.0