Movies
Ratings
441
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The MenuRated ★ 2.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
KlausRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0- I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
ArgylleRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5