Movies
Ratings
50
Ip ManRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.5