Movies
Ratings
298
Take This WaltzRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
SopyonjeRated ★ 3.5
Magic MikeRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 1.5
FlubberRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 0.5
Becoming JaneRated ★ 3.5
The PastRated ★ 5.0
The Road to El DoradoRated ★ 0.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 1.0
Final DestinationRated ★ 0.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 0.5
The WolverineRated ★ 1.5
CinderellaRated ★ 2.5
The President's BarberRated ★ 2.5
Star TrekRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 0.5
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 3.0