Movies
Ratings
123
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 4.5
Bleed for ThisRated ★ 5.0
ShineRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The PartyRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 1.5
Le Week-EndRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
BurntRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0