Movies
Ratings
1587- Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
- The Road to El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
- MoviePass, MovieCrashRated ★ 3.0
- Chris Rock: Kill the MessengerRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
The Running ManRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0- The Long WalkRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 3.5