Movies
Ratings
1651- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
Le chemin du serpentRated ★ 3.0- Left-Handed GirlRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0- HimRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 3.5
L'ArgentRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.5
Paris, TexasRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5- Coup de ChanceRated ★ 3.0
BabygirlRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0- The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.5