Movies
Ratings
262
ElementalRated ★ 3.0- Kyojo ReunionRated ★ 3.5
Don't Call It MysteryRated ★ 3.0
Pikachu's VacationRated ★ 3.0
Gintama: The FinalRated ★ 1.0
You and Idol Precure the Movie: Thank You for Waiting! KirakkiLive for You!Rated ★ 3.5
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 1.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 1.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 2.5
Sing 2Rated ★ 2.5
Blue Lock: Episode NagiRated ★ 3.0
Sore Ike! Anpanman: Baikinmanto Ehonno RurunRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 1.5- BilbyRated ★ 2.0
One Cut of the DeadRated ★ 1.0
ZootopiaRated ★ 4.0