Movies
Ratings
634
Love in the Big CityRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 5.0- Believer 2Rated ★ 5.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 5.0- HeroRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0- I, The ExecutionerRated ★ 5.0

12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 5.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
DittoRated ★ 5.0
ToxicRated ★ 5.0- I Want to Know Your ParentsRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 5.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 4.0