Titles you rated
AntiqueRated ★ 2.0- The Kissing Booth 2Rated ★ 1.0
DolittleRated ★ 3.5- Ali Wong: Hard Knock WifeRated ★ 3.5
- Katherine Ryan: Glitter RoomRated ★ 3.5
- Knock Down the HouseRated ★ 4.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5
Death to 2020Rated ★ 4.0
Bring the Soul: The MovieRated ★ 5.0
The SpongeBob Movie: Sponge on the RunRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.5
A Beautiful Day in the NeighborhoodRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.0- Kiss the GroundRated ★ 4.5
David Attenborough: A Life on Our PlanetRated ★ 4.5