Movies
Ratings
148
Real SteelRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.5
The CoreRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.5
2012Rated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0- Steel RainRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0